Comissió de la Festa Major d’Agell

El dimarts passat dia 5 de juny es va celebrar la primera reunió de la Comissió Municipal del Festa Major d’Agell, a la que vam assistir en representació de la nostra associació, l’Anna Teixidó, Secretària i en Jordi Roca, President.

Fent cas a la nostra petició, es recuperarà el Programa de la festa en paper. També a proposta nostra i havent-ho comentat amb el President del Club d’Escacs de Cabrera, es farà una activitat o campionat d’escacs.

La resta de les activitats de la festa de Santa Elena, seran les de sempre i les dedicades a la canalla bastant reduïdes, per la limitació del pressupost que la regidoria te pensat assignar-hi, que no se’ns va concretar.

També vam demanar que al Programa imprès es reservés un espai per un anunci de la nostra associació, però això el Regidor no ens ho va garantir. Esperem que en la propera reunió de la Comissió, que hauria de ser aquest mateix mes, s’acabin de concretar les nostres peticions.

Posted in Festa Major | Leave a comment

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *